Primăria municipiului Slatina anunță demararea campaniei ”Curățenia de primăvară” începând de sâmbătă – 31 martie. Acțiunea de salubrizare va continua în perioada următoare conform graficului atașat prezentului comunicat de presă.
Pe această cale apelăm la locuitorii municipiului din zonele unde urmează a se desfășura curățenia de primăvară să mute autoturismele proprietate personală în zilele prezentate în Graficul de curățenie, aceasta pentru a permite intervenția utilajelor operatorilor de salubrizare.












